| Art.nr. | Kleur | Korrelgrootte | max. Toerentallen | Ø | |
|
geel
|
80
|
30000 1/min
|
50 mm
|
||
|
wit / grijs
|
120
|
30000 1/min
|
50 mm
|
||
|
geel
|
80
|
20000 1/min
|
75 mm
|
||
|
wit / grijs
|
120
|
20000 1/min
|
75 mm
|
voor universeel gebruik op toerentalgeregelde rechte slijpmachines
Toepassing:
Wij raden aan:
Voordelen:
Maximumsnelheid 50 mm 10.000 / Aanbevolen snelheid van 4.000 - 5.000 tpm-1
Maximumsnelheid 75 mm 10.000 / Aanbevolen snelheid van 4.000 - 5.000 tpm-1
| Kleur | geel |
| EAN | 9010685207725 |
| Breedte | 6,4 mm |
| Korrelgrootte | 80 |
| max. Toerentallen | 30000 1/min |
| Schacht-Ø | 6 mm |
| Sterkte | 6,4 mm |
| Ø | 50 mm |
| VPE | 10 Stuk |