| Art.nr. | Benaming | b | |
|
PB 26-2
|
1,6 mm
|
||
|
PB 26-3
|
2,4 mm
|
||
|
PB 26-4
|
3,2 mm
|
| EAN | 9009258598117 |
| b | 3,2 mm |
| Benaming | PB 26-4 |
| Dmax | 80 mm |
| h | 26 mm |
| h1 | 21,4 mm |
| l | 150 mm |
| passende steekplaten | ED LCMR... |
| w | 3,6-4,2 mm |
| VPE | 1 Stuk |