| Art.nr. | Kleur | Breedte | Vorm | |
|
zwart
|
60 mm
|
TYP 1
|
||
|
geel
|
60 mm
|
TYP 1
|
||
|
zwart
|
50 mm
|
TYP 2
|
||
|
geel
|
50 mm
|
TYP 2
|
| Kleur | geel |
| Vorm | TYP 1 |
| EAN | 9010685875818 |
| Breedte | 60 mm |
| Gewicht | 0,7 kg |
| Lengte | 1010 mm |
| Sterkte | 19 mm |
| VPE | 1 Stuk |