| Art.nr. | b | l | h | VPE | |
|
10 mm
|
28 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
||
|
10 mm
|
32 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
||
|
10 mm
|
36 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
||
|
10 mm
|
40 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
||
|
10 mm
|
45 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
||
|
10 mm
|
50 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
||
|
10 mm
|
56 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
||
|
10 mm
|
63 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
||
|
10 mm
|
70 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
||
|
12 mm
|
32 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
rund-geradstirnig
| Vorm | AB |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Blank |
| DIN | 6885 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258179224 |
| b | 14 mm |
| h | 9 mm |
| l | 90 mm |
| Alternatief artikel voor | 9909000078000 1, 9909000288000 1 |
| VPE | 50 Stuk |