| Art.nr. | dk | Aandrijving | d | k | l | VPE | |
|
6,8 mm
|
TX 10
|
3,5 mm
|
2,5 mm
|
13 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
6,8 mm
|
TX 10
|
3,5 mm
|
2,5 mm
|
16 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
6,8 mm
|
TX 10
|
3,5 mm
|
2,5 mm
|
19 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
6,8 mm
|
TX 10
|
3,5 mm
|
2,5 mm
|
25 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
8,1 mm
|
TX 20
|
3,9 mm
|
2,8 mm
|
13 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
8,1 mm
|
TX 20
|
3,9 mm
|
2,8 mm
|
16 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
8,1 mm
|
TX 20
|
3,9 mm
|
2,8 mm
|
19 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
8,1 mm
|
TX 20
|
3,9 mm
|
2,8 mm
|
22 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
8,1 mm
|
TX 20
|
3,9 mm
|
2,8 mm
|
25 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
8,1 mm
|
TX 20
|
3,9 mm
|
2,8 mm
|
32 mm
|
500 Stuk
|
Toepassingsgebieden:
Voor St 12, St 13, St 14, St 33, St 37, UST 37, RSt 37, St 44, St 50, St 52, andere ongelegeerde staalsoorten tot een treksterkte van 510 N/mm2, evenals aluminium en andere zachte metalen.
Aantekening:
Minimale schroeflengte = spandikte + materiaaldikte + boorpuntlengte + 3 mm
| Vorm | P |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| Sterkte | inzetgehard |
| DIN | 7504 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258104820 |
| Aandrijving | TX 10 |
| d | 3,5 mm |
| dk | 6,8 mm |
| k | 2,5 mm |
| l | 25 mm |
| lp | 3 mm |
| Draaduitvoering | Volledig schroefdraad |
| VPE | 1000 Stuk |