Toepassingsgebieden:
Voor St 12, St 13, St 14, St 33, St 37, USt 37, RSt 37, andere ongelegeerde staalsoorten tot een treksterkte van 470 N/mm2, evenals aluminium en andere zachte metalen.
Bijzonder geschikt voor ventilatiesystemen, airconditioningunits, verfsystemen, containers, schakelkasten, lichtreclame, branddeuren, rolluikkasten, luifels enz.
Aantekening:
Minimale schroeflengte = spandikte + materiaaldikte + boorpuntlengte + 3 mm
Het klemmende effect van de conische vierkante aandrijfbit zorgt ervoor dat de schroef aan de bit blijft kleven, waardoor montage met één hand mogelijk is. Metaalschilfers verzamelen zich niet op de aandrijfpunt, zoals het geval is bij gebruik van een magnetische bithouder.
| Vorm | N |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| Sterkte | inzetgehard |
| DIN | 7504 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258103304 |
| Aandrijving | # 2 |
| d | 4,2 mm |
| dk | 8,2 mm |
| k | 3,05 mm |
| l | 19 mm |
| lp | 4,5 mm |
| VPE | 2500 Stuk |