| Art.nr. | Sterkte | Ø | voor materiaal | |
|
1,6 mm
|
115 mm
|
Staal / Inox
|
||
|
1,6 mm
|
125 mm
|
Staal / Inox
|
||
|
2,0 mm
|
230 mm
|
Staal
|
Toepassingsgebied:
Beschrijving:
De ultra steel is de betrouwbare doorslijpschijf voor dagelijks gebruik in installatie en industrie. Het biedt een goede balans tussen prestaties, duurzaamheid en prijs.
Highlights:
*) Diameter 115 en 125 geschikt voor staal en roestvrij staal
*) Diameter 230 alleen geschikt voor staal
| Vorm | F41 |
| EAN | 9009258219777 |
| Opname | 22,23 mm |
| Sterkte | 2,0 mm |
| Ø | 230 mm |
| Uitvoering | recht |
| Korreltype | Korund |
| voor materiaal | Staal |
| Specificatie | AS 456-SX-BF-80 |
| Opmerkingstekst | *) Diameter 115 en 125 geschikt voor staal en roestvrij staal *) Diameter 230 alleen geschikt voor staal |
| VPE | 25 Stuk |