| Art.nr. | dk | d | d1 | d2 | k | h | VPE | |
|
24 mm
|
M 6 mm
|
24 mm
|
12 mm
|
5 mm
|
15 mm
|
500 Stuk
|
||
|
30 mm
|
M 8 mm
|
30 mm
|
16 mm
|
6 mm
|
18 mm
|
50 Stuk
|
hohe Form
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| DIN | 466 |
| EAN | 9010685312443 |
| d | M 8 mm |
| d1 | 30 mm |
| d2 | 16 mm |
| dk | 30 mm |
| h | 18 mm |
| k | 6 mm |
| Alternatief artikel voor | 9936000236000 1 |
| VPE | 50 Stuk |