| Art.nr. | b | d | d1 | l | a | VPE | |
|
24 mm
|
10 mm
|
M 10 mm
|
100 mm
|
4,5 mm
|
50 Stuk
|
||
|
24 mm
|
10 mm
|
M 10 mm
|
75 mm
|
4,5 mm
|
50 Stuk
|
||
|
24 mm
|
10 mm
|
M 10 mm
|
85 mm
|
4,5 mm
|
50 Stuk
|
||
|
35 mm
|
16 mm
|
M 16 mm
|
100 mm
|
6 mm
|
25 Stuk
|
||
|
35 mm
|
16 mm
|
M 16 mm
|
140 mm
|
6 mm
|
25 Stuk
|
||
|
35 mm
|
16 mm
|
M 16 mm
|
160 mm
|
6 mm
|
25 Stuk
|
||
|
35 mm
|
20 mm
|
M 16 mm
|
140 mm
|
6 mm
|
10 Stuk
|
||
|
40 mm
|
25 mm
|
M 24 mm
|
140 mm
|
7,5 mm
|
5 Stuk
|
||
|
46 mm
|
30 mm
|
M24 mm
|
190 mm
|
9 mm
|
5 Stuk
|
||
|
18 mm
|
6 mm
|
M 6 mm
|
40 mm
|
3 mm
|
25 Stuk
|
Staal (9 SMnPb 28 k), met draadeinden en constante draallengten
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Blank |
| DIN | 7977 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258389173 |
| a | 3 mm |
| b | 18 mm |
| d | 6 mm |
| d1 | M 6 mm |
| l | 40 mm |
| r1 | 0,4 |
| Alternatief artikel voor | 999900000000077998, 999900000000027472, 999900000000017826, 999900000000016251 |
| Opmerkingstekst | |
| VPE | 25 Stuk |