| Art.nr. | dk | d | k | l | |
|
11 mm
|
4,2 mm
|
2,5 mm
|
13 mm
|
||
|
11 mm
|
4,2 mm
|
2,5 mm
|
16 mm
|
||
|
11 mm
|
4,2 mm
|
2,5 mm
|
19 mm
|
||
|
11 mm
|
4,2 mm
|
2,5 mm
|
25 mm
|
||
|
12,5 mm
|
4,8 mm
|
3 mm
|
16 mm
|
||
|
12,5 mm
|
4,8 mm
|
3 mm
|
22 mm
|
||
|
12,5 mm
|
4,8 mm
|
3 mm
|
35 mm
|
Toepassingsgebieden:
Voor St 12, St 13, St 14, St 33, St 37, UST 37, RSt 37, St 44, St 50, St 52, andere ongelegeerde staalsoorten tot een treksterkte van 510 N/mm2, evenals aluminium en andere zachte metalen.
De opgeperste schijf bereikt een hogere oppervlaktedruk waardoor spanningsscheuren kunnen worden vermeden.
Aantekening:
Minimale schroeflengte = spandikte + materiaaldikte + boorpuntlengte + 3 mm
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Zwart verzinkt (A2S) |
| Sterkte | inzetgehard |
| RoHS-conform | Nee |
| EAN | 9009258108583 |
| Aandrijving | PH 2 |
| d | 4,8 mm |
| dk | 12,5 mm |
| k | 3 mm |
| l | 22 mm |
| lp | 5 mm |
| Draaduitvoering | Volledig schroefdraad |
| VPE | 500 Stuk |