| Art.nr. | dk | d | k | l | |
|
6 mm
|
3,2 mm
|
1 mm
|
12 mm
|
||
|
6 mm
|
3,2 mm
|
1 mm
|
8 mm
|
||
|
8 mm
|
4 mm
|
1,4 mm
|
10 mm
|
||
|
9,5 mm
|
4,8 mm
|
1,7 mm
|
12 mm
|
||
|
9,5 mm
|
4,8 mm
|
1,7 mm
|
16 mm
|
met platte ronde kop
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| ISO | 15976 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258582109 |
| Boor-Ø | 4,9 mm |
| d | 4,8 mm |
| dk | 9,5 mm |
| k | 1,7 mm |
| l | 12 mm |
| Klinknagel materiaaldikte | 5,0 - 6,5 mm |
| Alternatief artikel voor | 988251241016 1 |
| Schuifkracht | 2 900 N |
| Trekkracht | 3 800 N |
| VPE | 500 Stuk |