| Art.nr. | dk | d | k | l | VPE | |
|
6 mm
|
3 mm
|
1 mm
|
10 mm
|
500 Stuk
|
||
|
6 mm
|
3 mm
|
1 mm
|
12 mm
|
500 Stuk
|
||
|
6 mm
|
3 mm
|
1 mm
|
6 mm
|
500 Stuk
|
||
|
6 mm
|
3 mm
|
1 mm
|
8 mm
|
500 Stuk
|
||
|
7,5 mm
|
4 mm
|
1,3 mm
|
10 mm
|
500 Stuk
|
||
|
7,5 mm
|
4 mm
|
1,3 mm
|
12 mm
|
500 Stuk
|
||
|
7,5 mm
|
4 mm
|
1,3 mm
|
16 mm
|
500 Stuk
|
||
|
7,5 mm
|
4 mm
|
1,3 mm
|
6 mm
|
500 Stuk
|
||
|
7,5 mm
|
4 mm
|
1,3 mm
|
8 mm
|
500 Stuk
|
||
|
9 mm
|
4,8 mm
|
1,5 mm
|
10 mm
|
500 Stuk
|
met verzonken kop
| Vorm | B |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| DIN | 7337 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258270426 |
| Boor-Ø | 4,1 mm |
| d | 4 mm |
| dk | 7,5 mm |
| k | 1,3 mm |
| l | 10 mm |
| Klinknagel materiaaldikte | 4,5 - 6,5 mm |
| Alternatief artikel voor | 9722733700000 1 |
| Schuifkracht | 1 700 N |
| Trekkracht | 2 200 N |
| VPE | 500 Stuk |