| Art.nr. | d | d1 | k | l | VPE | |
|
2 mm
|
3,5 mm
|
1 mm
|
6 mm
|
100 Stuk
|
||
|
2 mm
|
3,5 mm
|
1 mm
|
8 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
3 mm
|
5,2 mm
|
1,4 mm
|
10 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
3 mm
|
5,2 mm
|
1,4 mm
|
12 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
3 mm
|
5,2 mm
|
1,4 mm
|
8 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
4 mm
|
7 mm
|
2 mm
|
10 mm
|
500 Stuk
|
||
|
4 mm
|
7 mm
|
2 mm
|
12 mm
|
500 Stuk
|
||
|
4 mm
|
7 mm
|
2 mm
|
8 mm
|
500 Stuk
|
||
|
5 mm
|
8,8 mm
|
2,5 mm
|
20 mm
|
500 Stuk
|
Hardheid 125 HV30 tot 245 HV30
Introducer naar keuze van de fabrikant.
ISO 8747 vervangt DIN 1477 | Uitwisselbaarheid bestaat
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Blank |
| ISO | 8747 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258387919 |
| d | 3 mm |
| d1 | 5,2 mm |
| k | 1,4 mm |
| l | 12 mm |
| Opmerkingstekst | Introducer naar keuze van de fabrikant. ISO 8747 vervangt DIN 1477 | Uitwisselbaarheid bestaat |
| VPE | 1000 Stuk |