| Art.nr. | d | k | l | s | |
|
4,2 mm
|
4,1 mm
|
13 mm
|
7 mm
|
||
|
4,2 mm
|
4,1 mm
|
16 mm
|
7 mm
|
||
|
4,2 mm
|
4,1 mm
|
19 mm
|
7 mm
|
||
|
4,8 mm
|
4,3 mm
|
13 mm
|
8 mm
|
||
|
4,8 mm
|
4,3 mm
|
16 mm
|
8 mm
|
||
|
4,8 mm
|
4,3 mm
|
19 mm
|
8 mm
|
Toepassingsgebieden:
Voor St 12, St 13, St 14, St 33, St 37, UST 37, RSt 37, St 44, St 50, St 52, andere ongelegeerde staalsoorten tot een treksterkte van 510 N/mm2, evenals aluminium en andere zachte metalen.
Bijzonder geschikt voor gebruik in de elektrotechniek, ventilatie- en airconditioningstechniek, kan dankzij de extra gleufaandrijving ook worden losgemaakt met een gleufschroevendraaier voor onderhoudswerkzaamheden.
Aantekening:
Minimale schroeflengte = spandikte + materiaaldikte + boorpuntlengte + 3 mm
| Vorm | L |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| Sterkte | inzetgehard |
| DIN | 7504 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258105674 |
| d | 4,8 mm |
| k | 4,3 mm |
| l | 19 mm |
| lp | 5 mm |
| s | 8 mm |
| Draaduitvoering | Volledig schroefdraad |
| VPE | 500 Stuk |