Toepassingsgebied:
Beschrijving:
De afbraamschijf Stahl is de perfecte allrounder voor dagelijks gebruik en biedt solide kwaliteit voor alledaags slijpwerk.
Ideaal voor gebruikers die waar voor hun geld zoeken.
Highlights:
Haakse slijpmachines met hoog vermogen (> 1.400 watt) verhogen de slijpprestaties en verminderen slijtage!
| Vorm | 27 |
| EAN | 9010685313747 |
| Opname | 22,23 mm |
| Sterkte | 6 mm |
| Ø | 115 mm |
| Uitvoering | Gekropt |
| Korreltype | Korund |
| voor materiaal | Staal |
| Specificatie | A 24-S-BF-80 |
| Alternatief artikel voor | 0669030115000 1 |
| Opmerkingstekst | Haakse slijpmachines met hoog vermogen (> 1.400 watt) verhogen de slijpprestaties en verminderen slijtage! |
| VPE | 10 Stuk |