| Art.nr. | b | d | d1 | k | l | s | VPE | |
|
16 mm
|
M 8 mm
|
18 mm
|
8,1 mm
|
16 mm
|
13 mm
|
200 Stuk
|
||
|
20 mm
|
M 8 mm
|
18 mm
|
8,1 mm
|
20 mm
|
13 mm
|
200 Stuk
|
||
|
30 mm
|
M 10 mm
|
22,3 mm
|
10,4 mm
|
30 mm
|
16 mm
|
200 Stuk
|
||
|
40 mm
|
M 12 mm
|
26,6 mm
|
11,8 mm
|
40 mm
|
18 mm
|
100 Stuk
|
Zeskantkop met flens en RECA Lock vertanding
Voordeel:
Het RECA Lock rateltandprofiel vermindert het risico dat de boutverbinding losraakt bij trillingen en dynamisch schudden.
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Geel verzinkt (A2C) |
| Sterkte | FKL 8.8 |
| RoHS-conform | Nee |
| EAN | 9009258135374 |
| b | 16 mm |
| d | M 8 mm |
| d1 | 18 mm |
| e | 14,38 mm |
| k | 8,1 mm |
| l | 16 mm |
| s | 13 mm |
| Opmerkingstekst | |
| VPE | 200 Stuk |