| Art.nr. | dk | d | k | s | VPE | |
|
18 mm
|
M 12 mm
|
12 mm
|
10 mm
|
100 Stuk
|
||
|
13 mm
|
M 8 mm
|
8 mm
|
6 mm
|
200 Stuk
|
met binnenzeskant
ISO 4762 vervangt DIN 912. Er is uitwisselbaarheid. Inbusbouten met fijne schroefdraad worden geregeld in DIN EN ISO 12474.
*Schroeven met een korte lengte hebben schroefdraad tot aan de kop, binnen een afstand van 3p (p = schroefdraadafstand).
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Geel verzinkt (A2C) |
| Sterkte | FKL 8.8 |
| ISO | 4762 |
| RoHS-conform | Nee |
| EAN | 9009258055726 |
| b | 25 mm |
| d | M 12 mm |
| dk | 18 mm |
| k | 12 mm |
| l | 25 mm |
| s | 10 mm |
| Alternatief artikel voor | 999900000000089400, 9872000202000 1, 9801100257000 100 |
| Opmerkingstekst | ISO 4762 vervangt DIN 912. Er is uitwisselbaarheid. Inbusbouten met fijne schroefdraad worden geregeld in DIN EN ISO 12474. *Schroeven met een korte lengte hebben schroefdraad tot aan de kop, binnen een afstand van 3p (p = schroefdraadafstand). |
| VPE | 100 Stuk |