| Art.nr. | Ø | Opname | |
|
300 mm
|
20,0 mm
|
||
|
300 mm
|
22,23 mm
|
||
|
300 mm
|
25,4
|
||
|
300 mm
|
32,0 mm
|
||
|
350 mm
|
20,0 mm
|
||
|
350 mm
|
25,4
|
Toepassingsgebied:
Beschrijving:
De stalen doorslijpschijf is de perfecte allrounder voor dagelijks gebruik en biedt solide kwaliteit voor alledaags slijpwerk.
Ideaal voor gebruikers die waar voor hun geld zoeken.
Voor het zagen van dun plaatstaal, dunwandige buizen en profielen.
Highlights:
| Vorm | F41 |
| EAN | 9009258220193 |
| Opname | 32,0 mm |
| Sterkte | 4,2 mm |
| Ø | 300 mm |
| Uitvoering | recht |
| Korreltype | Korund |
| voor materiaal | Staal |
| Specificatie | A 30-P-BF-80 |
| VPE | 10 Stuk |