| Art.nr. | Sterkte | Ø | |
|
3,2 mm
|
115 mm
|
||
|
3,2 mm
|
125 mm
|
||
|
2,5 mm
|
150 mm
|
||
|
3,2 mm
|
230 mm
|
Toepassingsgebied:
Beschrijving:
De stalen doorslijpschijf is de perfecte allrounder voor dagelijks gebruik en biedt solide kwaliteit voor alledaags slijpwerk.
Ideaal voor gebruikers die waar voor hun geld zoeken.
Voor het zagen van dun plaatstaal, dunwandige buizen en profielen.
Highlights:
| Vorm | F41 |
| EAN | 9009258220292 |
| Opname | 22,23 mm |
| Sterkte | 3,2 mm |
| Ø | 230 mm |
| Uitvoering | recht |
| Korreltype | Korund |
| voor materiaal | Staal |
| Specificatie | A 30-T-BF-80 |
| VPE | 25 Stuk |