met buitenzeskant
Lichtgewicht ontwerp
metrisch fijne schroefdraad
Vorm C (met lange inschroefaansluiting)
Toepassingsbereik:
Voor het sluiten van gaten met cilindrische binnendraad volgens DIN 13-5 en DIN 13-6.
p = schroefdraadsteek
Schroefpluggen volgens DIN 7604 worden gebruikt met een geschikte afdichtingsring, waarvan de vorm en het materiaal afhankelijk zijn van de bedrijfsomstandigheden (medium, temperatuur, druk, enz.). Als er schroefpluggen zonder afdichtring worden gebruikt, wordt aanbevolen om in afwijking van deze norm een inschroefbare spie volgens DIN 3852-1, vorm B, te gebruiken.
| Vorm | C |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Blank |
| DIN | 7604 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258115734 |
| d | M 8 mm |
| d1 | 12 mm |
| e | 13,07 mm |
| l | 12,5 mm |
| p | 1 mm |
| s | 12 mm |
| Opmerkingstekst | p = schroefdraadsteek Schroefpluggen volgens DIN 7604 worden gebruikt met een geschikte afdichtingsring, waarvan de vorm en het materiaal afhankelijk zijn van de bedrijfsomstandigheden (medium, temperatuur, druk, enz.). Als er schroefpluggen zonder afdichtring worden gebruikt, wordt aanbevolen om in afwijking van deze norm een inschroefbare spie volgens DIN 3852-1, vorm B, te gebruiken. |
| VPE | 100 Stuk |