| Art.nr. | p | d | s | h | VPE | |
|
1 mm
|
M 10 mm
|
17 mm
|
18 mm
|
500 Stuk
|
||
|
1,5 mm
|
M 12 mm
|
19 mm
|
22 mm
|
200 Stuk
|
||
|
1,5 mm
|
M 16 mm
|
24 mm
|
28 mm
|
200 Stuk
|
||
|
1,5 mm
|
M 18 mm
|
27 mm
|
32 mm
|
100 Stuk
|
||
|
1,5 mm
|
M 20 mm
|
30 mm
|
34 mm
|
50 Stuk
|
||
|
1,5 mm
|
M 24 mm
|
36 mm
|
42 mm
|
25 Stuk
|
metrisches Feingewinde, hohe Form
p = Gewindesteigung
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| Sterkte | FKL 6 |
| DIN | 1587 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258150858 |
| d | M 12 mm |
| e | 20,03 mm |
| h | 22 mm |
| m | 10 mm |
| p | 1,5 mm |
| s | 19 mm |
| Alternatief artikel voor | 999900000000056256, 999900000000048161, 9801000076000 200 |
| Opmerkingstekst | p = Gewindesteigung |
| VPE | 200 Stuk |