| Art.nr. | dk | t | b | d | d2 | k | l | VPE | |
|
5,5 mm
|
1,25 mm
|
19 mm
|
M 3 mm
|
1,5 mm
|
4 mm
|
6 mm
|
500 Stuk
|
||
|
7 mm
|
1,7 mm
|
22 mm
|
M 4 mm
|
2 mm
|
5 mm
|
10 mm
|
100 Stuk
|
||
|
7 mm
|
1,7 mm
|
22 mm
|
M 4 mm
|
2 mm
|
5 mm
|
8 mm
|
500 Stuk
|
mit Schlitz
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Blank |
| Sterkte | FKL 5.8 |
| DIN | 404 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258136890 |
| b | 19 mm |
| d | M 3 mm |
| d2 | 1,5 mm |
| dk | 5,5 mm |
| k | 4 mm |
| l | 6 mm |
| n | 0,8 mm |
| t | 1,25 mm |
| Alternatief artikel voor | 999900000000082770 |
| VPE | 500 Stuk |