| Art.nr. | dk | t | b | d | d2 | k | l | VPE | |
|
7 mm
|
1,7 mm
|
22 mm
|
M 4 mm
|
2 mm
|
5 mm
|
10 mm
|
100 Stuk
|
||
|
7 mm
|
1,7 mm
|
22 mm
|
M 4 mm
|
2 mm
|
5 mm
|
6 mm
|
100 Stuk
|
||
|
7 mm
|
1,7 mm
|
22 mm
|
M 4 mm
|
2 mm
|
5 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
||
|
8,5 mm
|
2 mm
|
25 mm
|
M 5 mm
|
2,5 mm
|
6,5 mm
|
10 mm
|
100 Stuk
|
||
|
8,5 mm
|
2 mm
|
25 mm
|
M 5 mm
|
2,5 mm
|
6,5 mm
|
12 mm
|
100 Stuk
|
||
|
8,5 mm
|
2 mm
|
25 mm
|
M 5 mm
|
2,5 mm
|
6,5 mm
|
16 mm
|
100 Stuk
|
||
|
8,5 mm
|
2 mm
|
25 mm
|
M 5 mm
|
2,5 mm
|
6,5 mm
|
20 mm
|
100 Stuk
|
||
|
8,5 mm
|
2 mm
|
25 mm
|
M 5 mm
|
2,5 mm
|
6,5 mm
|
25 mm
|
100 Stuk
|
||
|
8,5 mm
|
2 mm
|
25 mm
|
M 5 mm
|
2,5 mm
|
6,5 mm
|
30 mm
|
100 Stuk
|
||
|
8,5 mm
|
2 mm
|
25 mm
|
M 5 mm
|
2,5 mm
|
6,5 mm
|
40 mm
|
100 Stuk
|
mit Schlitz
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| Sterkte | FKL 5.8 |
| DIN | 404 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9010685217250 |
| b | 28 mm |
| d | M 6 mm |
| d2 | 3 mm |
| dk | 10 mm |
| k | 8 mm |
| l | 10 mm |
| n | 1,6 mm |
| t | 2,6 mm |
| VPE | 100 Stuk |