| Art.nr. | t | d | d1 | l | s | VPE | |
|
6,4 mm
|
M 16 mm
|
12 mm
|
16 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
||
|
12 mm
|
M 20 mm
|
15 mm
|
60 mm
|
10 mm
|
50 Stuk
|
||
|
2,5 mm
|
M 4 mm
|
2,5 mm
|
10 mm
|
2 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
3,5 mm
|
M 6 mm
|
4 mm
|
10 mm
|
3 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
3,5 mm
|
M 6 mm
|
4 mm
|
16 mm
|
3 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
3,5 mm
|
M 6 mm
|
4 mm
|
20 mm
|
3 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
3,5 mm
|
M 6 mm
|
4 mm
|
35 mm
|
3 mm
|
500 Stuk
|
||
|
3,5 mm
|
M 6 mm
|
4 mm
|
40 mm
|
3 mm
|
500 Stuk
|
||
|
2 mm
|
M 6 mm
|
4 mm
|
6 mm
|
3 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
3 mm
|
M 8 mm
|
5,5 mm
|
8 mm
|
4 mm
|
500 Stuk
|
met binnenzeskant en afgeknotte kegel
Chroom(VI)-vrije corrosiewerende coating
ISO 4026 vervangt DIN 913 | Uitwisselbaarheid bestaat.
t* Stelschroeven met een korte totale lengte worden gemaakt met een kleinere inbusdiepte 't'. Zie standaard gegevensblad DIN EN ISO 4026 of online shop.
Draadstiften van staal mogen alleen aan druk worden blootgesteld (zie DIN EN ISO 898-5).
Geen basismetaalcorrosie op punten zonder schroefdraad in de zoutsproeitest volgens DIN EN ISO 9227 NSS (richtwaarden: ≤ M5 - 240h | ≤ M8 - 480h | ≥ M10 - 720h)
Bij nominale diameters ≤ M6 kan afzetting optreden in de aandrijving en in de schroefdraad, waardoor de moer niet meer betrouwbaar met de hand kan worden aangedraaid.
Dit is geen reden voor een klacht.
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Zinklamel zilver (ZFSH) |
| Sterkte | FKL 45 H |
| ISO | 4026 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258124064 |
| d | M 8 mm |
| d1 | 5,5 mm |
| l | 8 mm |
| s | 4 mm |
| t | 3 mm |
| Alternatief artikel voor | 8090000612000 1 |
| Opmerkingstekst | ISO 4026 vervangt DIN 913 | Uitwisselbaarheid bestaat. t* Stelschroeven met een korte totale lengte worden gemaakt met een kleinere inbusdiepte 't'. Zie standaard gegevensblad DIN EN ISO 4026 of online shop. Draadstiften van staal mogen alleen aan druk worden blootgesteld (zie DIN EN ISO 898-5). Geen basismetaalcorrosie op punten zonder schroefdraad in de zoutsproeitest volgens DIN EN ISO 9227 NSS (richtwaarden: ≤ M5 - 240h | ≤ M8 - 480h | ≥ M10 - 720h) Bij nominale diameters ≤ M6 kan afzetting optreden in de aandrijving en in de schroefdraad, waardoor de moer niet meer betrouwbaar met de hand kan worden aangedraaid. Dit is geen reden voor een klacht. |
| VPE | 500 Stuk |