| Art.nr. | t | d | d1 | l | s | VPE | |
|
8 mm
|
M 12 mm
|
8 mm
|
30 mm
|
6 mm
|
200 Stuk
|
||
|
8 mm
|
M 12 mm
|
8 mm
|
35 mm
|
6 mm
|
200 Stuk
|
||
|
3,5 mm
|
M 6 mm
|
3 mm
|
12 mm
|
3 mm
|
100 Stuk
|
||
|
2 mm
|
M 6 mm
|
3 mm
|
6 mm
|
3 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
5 mm
|
M 8 mm
|
5 mm
|
16 mm
|
4 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
5 mm
|
M 8 mm
|
5 mm
|
20 mm
|
4 mm
|
1000 Stuk
|
met binnenzeskant en ringsnijder
Chroom(VI)-vrije corrosiewerende coating
ISO 4029 vervangt DIN 916 | Uitwisselbaarheid bestaat.
t* Stelschroeven met een korte totale lengte worden gemaakt met een kleinere inbusdiepte 't'. Zie standaard gegevensblad DIN EN ISO 4029 of online shop.
Draadstiften van staal mogen alleen aan druk worden blootgesteld (zie DIN EN ISO 898-5).
Geen basismetaalcorrosie op punten zonder schroefdraad in de zoutsproeitest volgens DIN EN ISO 9227 NSS (richtwaarden: ≤ M5 - 240h | ≤ M8 - 480h | ≥ M10 - 720h)
Bij nominale diameters ≤ M6 kan afzetting optreden in de aandrijving en in de schroefdraad, waardoor de moer niet meer betrouwbaar met de hand kan worden aangedraaid.
Dit is geen reden voor een klacht.
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Zinklamel zilver (ZFSH) |
| Sterkte | FKL 45 H |
| ISO | 4029 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258122169 |
| d | M 8 mm |
| d1 | 5 mm |
| l | 20 mm |
| s | 4 mm |
| t | 5 mm |
| Alternatief artikel voor | 8090000617000 1 |
| Opmerkingstekst | ISO 4029 vervangt DIN 916 | Uitwisselbaarheid bestaat. t* Stelschroeven met een korte totale lengte worden gemaakt met een kleinere inbusdiepte 't'. Zie standaard gegevensblad DIN EN ISO 4029 of online shop. Draadstiften van staal mogen alleen aan druk worden blootgesteld (zie DIN EN ISO 898-5). Geen basismetaalcorrosie op punten zonder schroefdraad in de zoutsproeitest volgens DIN EN ISO 9227 NSS (richtwaarden: ≤ M5 - 240h | ≤ M8 - 480h | ≥ M10 - 720h) Bij nominale diameters ≤ M6 kan afzetting optreden in de aandrijving en in de schroefdraad, waardoor de moer niet meer betrouwbaar met de hand kan worden aangedraaid. Dit is geen reden voor een klacht. |
| VPE | 1000 Stuk |