| Art.nr. | Geschikt voor | Nominale Ø | d | d1 | h | VPE | |
|
Schroefdraad M8
|
8
|
8,4 mm
|
16 mm
|
1,6 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M10
|
10
|
10,5 mm
|
20 mm
|
2 mm
|
500 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M10
|
10
|
10,5 mm
|
20 mm
|
2 mm
|
200 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M12
|
12
|
13 mm
|
24 mm
|
2,5 mm
|
500 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M12
|
12
|
13 mm
|
24 mm
|
2,5 mm
|
100 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M16
|
16
|
17 mm
|
30 mm
|
3 mm
|
200 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M16
|
16
|
17 mm
|
30 mm
|
3 mm
|
50 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M20
|
20
|
21 mm
|
37 mm
|
3 mm
|
200 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M20
|
20
|
21 mm
|
37 mm
|
3 mm
|
50 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M24
|
24
|
25 mm
|
44 mm
|
4 mm
|
100 Stuk
|
Discs in hardheidsklasse 200HV zijn geschikt voor:
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A3K) |
| Sterkte | 200 HV |
| DIN | EN 15048 |
| ISO | 7089 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258608229 |
| d | 28 mm |
| d1 | 50 mm |
| Geschikt voor | Schroefdraad M27 |
| h | 4 mm |
| Nominale Ø | 27 |
| VPE | 100 Stuk |