| Art.nr. | c | d | l | VPE | |
|
1,5 mm
|
10 mm
|
24 mm
|
100 Stuk
|
||
|
1,5 mm
|
10 mm
|
28 mm
|
100 Stuk
|
||
|
1,5 mm
|
10 mm
|
32 mm
|
100 Stuk
|
||
|
1,5 mm
|
10 mm
|
40 mm
|
100 Stuk
|
||
|
1,8 mm
|
12 mm
|
100 mm
|
50 Stuk
|
||
|
1,8 mm
|
12 mm
|
120 mm
|
50 Stuk
|
||
|
1,8 mm
|
12 mm
|
16 mm
|
100 Stuk
|
||
|
1,8 mm
|
12 mm
|
30 mm
|
100 Stuk
|
||
|
1,8 mm
|
12 mm
|
36 mm
|
100 Stuk
|
||
|
1,8 mm
|
12 mm
|
40 mm
|
100 Stuk
|
Ongehard staal
Tolerantiezone h8 (met conische koepels)
ISO 2338 vervangt DIN 7 | Uitwisselbaarheid bestaat | Tolerantieklassen kunnen niet langer worden herkend aan de stiftuiteinden | Tiphoogte inbegrepen in de lengte
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Blank |
| DIN | 7 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258315042 |
| c | 1,2 mm |
| d | 8 mm |
| l | 36 mm |
| Opmerkingstekst | ISO 2338 vervangt DIN 7 | Uitwisselbaarheid bestaat | Tolerantieklassen kunnen niet langer worden herkend aan de stiftuiteinden | Tiphoogte inbegrepen in de lengte |
| VPE | 100 Stuk |