1 meter
metrisch fijne schroefdraad
Vorm A (zonder afronding)
Schroefdraaduiteinde RL volgens DIN EN ISO 4753
p = schroefdraadsteek
Markering ≥ M5 met sterkteklasse 10.9 of eindvlak kleurmarkering parelwit RAL 1013.
| Vorm | A |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Blank |
| Sterkte | FKL 010.9 |
| DIN | 976-1 |
| EAN | 9009258456431 |
| d | M 16 mm |
| l | 1000 mm |
| p | 1,5 mm |
| Alternatief artikel voor | 999900000000185770, 999900000000064180, 999900000000058976 |
| Opmerkingstekst | p = schroefdraadsteek Markering ≥ M5 met sterkteklasse 10.9 of eindvlak kleurmarkering parelwit RAL 1013. |
| VPE | 10 Stuk |