| Art.nr. | dk | b | d | k | l | s | VPE | |
|
16 mm
|
26 mm
|
M 10 mm
|
6,5 mm
|
100 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
||
|
16 mm
|
26 mm
|
M 10 mm
|
6,5 mm
|
110 mm
|
8 mm
|
50 Stuk
|
||
|
16 mm
|
26 mm
|
M 10 mm
|
6,5 mm
|
120 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
6,5 mm
|
130 mm
|
8 mm
|
100 Stuk
|
||
|
16 mm
|
32 mm
|
M 10 mm
|
6,5 mm
|
140 mm
|
8 mm
|
50 Stuk
|
||
|
16 mm
|
8 mm
|
M 10 mm
|
6,5 mm
|
16 mm
|
8 mm
|
200 Stuk
|
||
|
16 mm
|
10 mm
|
M 10 mm
|
6,5 mm
|
18 mm
|
8 mm
|
200 Stuk
|
||
|
16 mm
|
12 mm
|
M 10 mm
|
6,5 mm
|
20 mm
|
8 mm
|
200 Stuk
|
||
|
16 mm
|
17 mm
|
M 10 mm
|
6,5 mm
|
25 mm
|
8 mm
|
200 Stuk
|
||
|
16 mm
|
22 mm
|
M 10 mm
|
6,5 mm
|
30 mm
|
8 mm
|
200 Stuk
|
met binnenzeskant en lage kop
met sleutelgids
Verminderd laadvermogen
Door de geometrie van de kop bereiken deze schroeven mogelijk niet de minimale breekkrachten volgens ISO 898-1. Ze moeten echter wel voldoen aan de andere vereisten voor de respectieve sterkteklasse volgens ISO 898-1.
*Draadlengte 'b' wordt gespecificeerd ten opzichte van de nominale lengte 'l':
l ≤ 125 | 125 < l ≤ 200 | l > 200 mm
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| Sterkte | FKL 08.8 |
| DIN | 6912 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258529036 |
| b | 14 mm |
| d | M 4 mm |
| dk | 7 mm |
| k | 2,8 mm |
| l | 18 mm |
| s | 3 mm |
| Opmerkingstekst | Door de geometrie van de kop bereiken deze schroeven mogelijk niet de minimale breekkrachten volgens ISO 898-1. Ze moeten echter wel voldoen aan de andere vereisten voor de respectieve sterkteklasse volgens ISO 898-1. *Draadlengte 'b' wordt gespecificeerd ten opzichte van de nominale lengte 'l': l ≤ 125 | 125 < l ≤ 200 | l > 200 mm |
| VPE | 500 Stuk |