| Art.nr. | c | b | d | l | a | VPE | |
|
1,8 mm
|
3 mm
|
1 mm
|
10 mm
|
1,6 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
1,8 mm
|
3 mm
|
1 mm
|
12 mm
|
1,6 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
1,8 mm
|
3 mm
|
1 mm
|
16 mm
|
1,6 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
1,8 mm
|
3 mm
|
1 mm
|
20 mm
|
1,6 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
1,8 mm
|
3 mm
|
1 mm
|
25 mm
|
1,6 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
1,8 mm
|
3 mm
|
1 mm
|
32 mm
|
1,6 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
1,8 mm
|
3 mm
|
1 mm
|
8 mm
|
1,6 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
19 mm
|
20 mm
|
10 mm
|
100 mm
|
6,3 mm
|
25 Stuk
|
||
|
19 mm
|
20 mm
|
10 mm
|
112 mm
|
6,3 mm
|
100 Stuk
|
||
|
19 mm
|
20 mm
|
10 mm
|
125 mm
|
6,3 mm
|
50 Stuk
|
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| DIN | 94 |
| ISO | 1234 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258171273 |
| a | 1,6 mm |
| b | 3 mm |
| c | 1,8 mm |
| d | 1 mm |
| l | 8 mm |
| Alternatief artikel voor | 999900000000013708, 9810000052000 1 |
| VPE | 1000 Stuk |