| Art.nr. | l | VPE | |
|
39 mm
|
200 Stuk
|
||
|
44 mm
|
200 Stuk
|
||
|
49 mm
|
200 Stuk
|
||
|
54 mm
|
200 Stuk
|
||
|
59 mm
|
200 Stuk
|
||
|
69 mm
|
200 Stuk
|
||
|
89 mm
|
100 Stuk
|
Europese technische beoordeling voor meervoudige bevestigingen in gescheurd en ongescheurd beton
met spijkerkop
| Materiaal | RVS A4 |
| EAN | 9009258979916 |
| d | 6 mm |
| h | 30 mm |
| h1 | 40 mm |
| l | 89 mm |
| Toelating | ETA 11/0240 |
| t (vast) | 50 |
| VPE | 100 Stuk |