Europese technische beoordeling voor meervoudige bevestigingen in gescheurd en ongescheurd beton
met getrapte draad M 8 / M 10
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| EAN | 9009258979824 |
| d | 6 mm |
| h | 25 mm |
| h1 | 35 mm |
| l | 58 mm |
| Toelating | ETA 11/0240 |
| VPE | 100 Stuk |