Toepassingsgebied:
Beschrijving:
Het speciale fabricageproces maakt soepele, nauwkeurige en extreem snelle sneden vanaf het begin mogelijk.
Ideaal voor snoerloze haakse slijpers Universeel gebruik op de bouwplaats en bij montage.
Highlights:
| Vorm | F41 |
| EAN | 9009258754193 |
| Opname | 22,23 mm |
| Sterkte | 1,0 mm |
| Ø | 125 mm |
| Uitvoering | recht |
| Korreltype | Korund |
| voor materiaal | Staal, Inox, Aluminium |
| Specificatie | AS 60 R-BF-80 |
| Alternatief artikel voor | 0670130125000 1 |
| VPE | 15 Stuk |