| Art.nr. | Sterkte | Ø | Opname | VPE | |
|
3,0 mm
|
230 mm
|
22,23 mm
|
25 Stuk
|
||
|
3,5 mm
|
300 mm
|
20,0 mm
|
10 Stuk
|
Voor gebruik in natuur- en kunststeen, beton en gewapend beton.
| Vorm | F41 |
| EAN | 9009258220520 |
| Opname | 22,23 mm |
| Sterkte | 3,0 mm |
| Ø | 230 mm |
| Uitvoering | recht |
| Korreltype | Siliciumcarbide |
| voor materiaal | Steen |
| Specificatie | C 30 S-BF-80 |
| VPE | 25 Stuk |