Toepassingsgebied:
Beschrijving:
Zeer harde slijpschijf met lange levensduur voor gecombineerd gebruik als snij- en afbraamschijf in de pijplijnbouw.
| Vorm | F27 |
| EAN | 9009258754049 |
| Opname | 22,23 mm |
| Sterkte | 4 mm |
| Ø | 125 mm |
| Uitvoering | Gekropt |
| Korreltype | Korund |
| voor materiaal | Staal |
| Specificatie | A 24-T-BF-80 |
| Alternatief artikel voor | 0669160125000 1 |
| VPE | 10 Stuk |