Toepassingsgebied:
Beschrijving:
Het speciale fabricageproces maakt soepele, nauwkeurige en extreem snelle zaagsneden vanaf het begin mogelijk.
Ideaal voor snoerloze haakse slijpmachines. Universeel gebruik op de bouwplaats en bij montage.
Highlights:
| Vorm | F27 |
| EAN | 9009258754032 |
| Opname | 22,23 mm |
| Sterkte | 3,0 mm |
| Ø | 125 mm |
| Uitvoering | Gekropt |
| Korreltype | Korund |
| voor materiaal | Staal, Inox, Aluminium |
| Specificatie | AS 36-H-BF-80 |
| VPE | 10 Stuk |