Toepassingsgebied:
Beschrijving:
De ALU-specialisten voor universeel gebruik voor alle smerende non-ferrometalen
Highlights:
| Vorm | F27 |
| EAN | 9009258219326 |
| Opname | 22,23 mm |
| Sterkte | 7 mm |
| Ø | 125 mm |
| Uitvoering | Gekropt |
| Korreltype | Korund |
| voor materiaal | Aluminium |
| Specificatie | A 24-P-BF-80 |
| VPE | 10 Stuk |