| Art.nr. | d | d1 | l | VPE | |
|
M 10 mm
|
21,3 mm
|
125 mm
|
20 Stuk
|
||
|
M 12 mm
|
25 mm
|
125 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 16 mm
|
30 mm
|
170 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 20 mm
|
33,7 mm
|
200 mm
|
20 Stuk
|
||
|
M 24 mm
|
42,4 mm
|
255 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 30 mm
|
51 mm
|
255 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 36 mm
|
63,5 mm
|
295 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 6 mm
|
17,2 mm
|
110 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 8 mm
|
17,2 mm
|
110 mm
|
20 Stuk
|
Gemaakt van naadloze stalen buizen
| Materiaal | Staal (S235) |
| Oppervlakte | Blank |
| DIN | 1478 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258342819 |
| d | M 6 mm |
| d1 | 17,2 mm |
| l | 110 mm |
| m | 7,5 mm |
| Alternatief artikel voor | V5276 001 1, 75276 001 1 |
| VPE | 1 Stuk |