| Art.nr. | d | d1 | l | VPE | |
|
M 12 mm
|
25 mm
|
125 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 16 mm
|
30 mm
|
170 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 20 mm
|
33,7 mm
|
200 mm
|
25 Stuk
|
||
|
M 24 mm
|
42,4 mm
|
255 mm
|
5 Stuk
|
||
|
M 30 mm
|
51 mm
|
255 mm
|
1 Stuk
|
Gemaakt van naadloze stalen buizen
| Materiaal | Staal (S235) |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| DIN | 1478 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258342727 |
| d | M 16 mm |
| d1 | 30 mm |
| l | 170 mm |
| m | 20 mm |
| Alternatief artikel voor | 8901000228000 1, 999900000000154615 |
| VPE | 1 Stuk |