| Art.nr. | d | VPE | |
|
M 10 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 12 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 14 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 16 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 20 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 24 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 27 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 30 mm
|
1 Stuk
|
||
|
M 6 mm
|
10 Stuk
|
||
|
M 8 mm
|
10 Stuk
|
met ogen
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| DIN | 1480 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258397154 |
| A | 255 mm |
| d | M 30 mm |
| F | 255 mm |
| J | 39 |
| Alternatief artikel voor | 999900000000146429 |
| VPE | 1 Stuk |