| Art.nr. | d | l | |
|
M 10 mm
|
125 mm
|
||
|
M 12 mm
|
125 mm
|
||
|
M 16 mm
|
170 mm
|
||
|
M 20 mm
|
200 mm
|
||
|
M 24 mm
|
255 mm
|
||
|
M 30 mm
|
255 mm
|
| Materiaal | Staal (S235) |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| DIN | 1480 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258342451 |
| d | M 10 mm |
| l | 125 mm |
| VPE | 1 Stuk |