| Art.nr. | b | d | d1 | d2 | l | VPE | |
|
59 mm
|
M 10 mm
|
14 mm
|
28 mm
|
95 mm
|
100 Stuk
|
||
|
66 mm
|
M 12 mm
|
17 mm
|
33 mm
|
107 mm
|
50 Stuk
|
||
|
90 mm
|
M 16 mm
|
22 mm
|
48 mm
|
155 mm
|
50 Stuk
|
||
|
100 mm
|
M 20 mm
|
24 mm
|
51 mm
|
170 mm
|
40 Stuk
|
||
|
50 mm
|
M 6 mm
|
10 mm
|
18 mm
|
74 mm
|
150 Stuk
|
||
|
52 mm
|
M 8 mm
|
11 mm
|
22 mm
|
80 mm
|
120 Stuk
|
Rechtse draad
| Materiaal | Staal (S235) |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258342949 |
| b | 100 mm |
| d | M 20 mm |
| d1 | 24 mm |
| d2 | 51 mm |
| l | 170 mm |
| VPE | 40 Stuk |