| Art.nr. | d | l | SW | VPE | |
|
M 10 mm
|
45 mm
|
16/17
|
1 Stuk
|
||
|
M 12 mm
|
55 mm
|
18
|
1 Stuk
|
||
|
M 16 mm
|
75 mm
|
24
|
1 Stuk
|
||
|
M 20 mm
|
95 mm
|
30
|
1 Stuk
|
||
|
M 6 mm
|
30 mm
|
10
|
1 Stuk
|
||
|
M 8 mm
|
35 mm
|
13
|
20 Stuk
|
| Materiaal | Staal (S235) |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| DIN | 1479 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258342598 |
| d | M 8 mm |
| l | 35 mm |
| m | 25 mm |
| SW | 13 |
| Alternatief artikel voor | 9978000010000 1, 984514798 000 1 |
| VPE | 20 Stuk |