De contactloze spanningsdetector herkent stroomvoerende geleiders vanaf slechts 12 V AC. Dankzij het visuele, akoestische en trillende display is het bijzonder eenvoudig en veilig in gebruik. Onzichtbare onderbrekingen in kabels kunnen in seconden worden geïdentificeerd met een tolerantie van slechts enkele millimeters dankzij de capacitieve meetmethode. De spanningstester is ook uitgerust met een LED-lamp.
Toepassingsgebieden:
Stroomonderbrekers, beltransformatoren, kabeltrommels, fase zoeken
Voordelen:
| Materiaal | ABS/PC |
| EAN | 9009258975338 |
| Lengte | 160 mm |
| Spanning | 12–1000 V |
| Beschermingsniveau | IP 40 |
| Ø | 25 mm |
| Accu-/Batterij aantal | 2 |
| Accu-/Batterij aanduiding | 1,2 V NiMH AAA |
| VPE | 1 Stuk |