Lichtgewicht ontwerp
Kies een boordiameter die gelijk is aan de nominale diameter, rekening houdend met de tolerantie H12.
Paspennen kunnen in elkaar glijden of vast komen te zitten tijdens het coaten. Op deze contactpunten kunnen kale plekken ontstaan. In het geval van drumgoederen kan een gelijkmatig dekkende laag binnenin de onderdelen niet worden gegarandeerd vanwege het proces. Corrosiebescherming kan daarom alleen aan de buitenkant worden gegarandeerd, met uitzondering van de contactpunten.
| Materiaal | Veerstaal |
| Oppervlakte | Zinklamel (G321A) |
| ISO | 13337 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258177886 |
| a | 2,4 mm |
| d | 21 mm |
| d1 | 19,5 mm |
| l | 45 mm |
| s | 1,6 mm |
| Opmerkingstekst | Kies een boordiameter die gelijk is aan de nominale diameter, rekening houdend met de tolerantie H12. Paspennen kunnen in elkaar glijden of vast komen te zitten tijdens het coaten. Op deze contactpunten kunnen kale plekken ontstaan. In het geval van drumgoederen kan een gelijkmatig dekkende laag binnenin de onderdelen niet worden gegarandeerd vanwege het proces. Corrosiebescherming kan daarom alleen aan de buitenkant worden gegarandeerd, met uitzondering van de contactpunten. |
| VPE | 1 Stuk |