| Art.nr. | Sterkte | Ø | |
|
1,5 mm
|
115 mm
|
||
|
1,5 mm
|
125 mm
|
||
|
1,9 mm
|
230 mm
|
||
|
1,0 mm
|
125 mm
|
Toepassingsgebied:
Beschrijving:
De ALU-specialisten voor universeel gebruik voor alle smerende non-ferrometalen
Highlights:
| Vorm | F41 |
| EAN | 9009258969047 |
| Opname | 22,23 mm |
| Sterkte | 1,0 mm |
| Ø | 125 mm |
| Uitvoering | recht |
| Korreltype | Korund |
| voor materiaal | Aluminium |
| Specificatie | AS 60-N-BF-80 |
| Alternatief artikel voor | 0670120125000 1 |
| VPE | 25 Stuk |