| Art.nr. | Sterkte | Ø | Opname | |
|
1,0 mm
|
76 mm
|
10,0 mm
|
||
|
1,0 mm
|
115 mm
|
22,23 mm
|
||
|
1,0 mm
|
125 mm
|
22,23 mm
|
||
|
1,6 mm
|
150 mm
|
22,23 mm
|
||
|
1,6 mm
|
180 mm
|
22,23 mm
|
||
|
1,9 mm
|
230 mm
|
22,23 mm
|
Toepassingsgebied:
Beschrijving:
De Inox doorslijpschijf is de perfecte allrounder voor dagelijks gebruik en biedt solide kwaliteit voor alledaags slijpwerk.
Ideaal voor gebruikers die waar voor hun geld zoeken.
Voor het zagen van dun plaatstaal, dunwandige buizen en profielen.
Highlights:
met X-Lock-bevestiging voor Bosch haakse slijpers
| Vorm | F41 |
| EAN | 9009258219944 |
| Opname | 22,23 mm |
| Sterkte | 1,0 mm |
| Ø | 125 mm |
| Uitvoering | recht |
| Korreltype | Korund |
| voor materiaal | Inox |
| Specificatie | AS 60-S-BF-80 |
| Alternatief artikel voor | 0670992125000 1, 0670011125000 1, 0670812510000 1 |
| Opmerkingstekst | met X-Lock-bevestiging voor Bosch haakse slijpers |
| VPE | 25 Stuk |