| Art.nr. | Sterkte | Ø | |
|
2,6 mm
|
250 mm
|
||
|
2,8 mm
|
300 mm
|
||
|
3,2 mm
|
350 mm
|
Toepassingsgebieden: Natuursteen, sierbeton, beton (ook gewapend), gebakken dakpannen
Machinetypes: Voegensnijder, Motorslijper en tafelzaag
Alle schijven met een boring van 25,4 mm hebben een gat voor de bestuurder.
| EAN | 9009258557930 |
| Opname | 30/25,4 mm |
| Boring | 30,0 / 25,4 mm |
| Sterkte | 3,2 mm |
| Ø | 350 mm |
| Segmenthoogte | 10 mm |
| Korreltype | Diamant |
| Alternatief artikel voor | 0664201359000 1 |
| Opmerkingstekst | Alle schijven met een boring van 25,4 mm hebben een gat voor de bestuurder. |
| VPE | 1 Stuk |