Materiaal: Chroom-vanadium gereedschapsstaal, gehard
Voordelen:
| EAN | 9009258252484 |
| Lengte | 200 mm |
| Snijwaarden, zachte draad Ø | 6 mm |
| Snijwaarden, pianodraad Ø | 3,6 mm |
| Snijwaarden, middelhard draad Ø | 5,2 mm |
| Snijwaarden, harde draad Ø | 4 mm |
| Uitvoering | Standaard |
| VPE | 1 Stuk |