| Art.nr. | Uitvoering | Fabrikantscode | |
|
Plastic handvat
|
73 71 180
|
||
|
2K handvat
|
73 72 180
|
| EAN | 9009258699487 |
| Lengte | 180 mm |
| Snijwaarden, zachte draad Ø | 5,5 mm |
| Snijwaarden, pianodraad Ø | 3,0 mm |
| Snijwaarden, middelhard draad Ø | 4,6 mm |
| Snijwaarden, harde draad Ø | 3,2 mm |
| Uitvoering | Plastic handvat |
| Fabrikantscode | 73 71 180 |
| VPE | 1 Stuk |